Квалификациите во ЛШ повторно се најинтересни за типување

Предлог-тикетот носи вкупен коефициент 28.10.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *