Квоти на денот: Време е за добивка со трите гиганти, коефициентот е 12 во Sport Life (Фото)

Квотите на денот нудат игра на три светски фудбалски гиганти, кои треба да доминираат за добивка во Sport Life со вкупен коефициент 12.1.

Првиот предлог е да се одигра на голови на Борусија Дортмунд против веќе испаднатиот Гројтер фурт, и тоа дека Милионерите ќе дадат барем еден гол во првото полувреме и најмалку три на гостувањето во Фурт.

Коефициентот е 2.20 за играта Т2 1+I&Т2 3+.

Вториот предлог е да се типува на победа на Ливерпул против Тотенхем и да има од 2-4 гола на мечот со квота од 2.50.

Во шпанското дерби Барселона му гостува на Бетис и е фаворит за победа, а посигурна варијанта е Х2&ГГ со коефициент 2.20.

Вкупно трите меча прават тикет со вкупна квота од 12.1 во Sport Life И може да се играат заедно, но и да се комбинираат со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток на обложувалницата.

- Оглас -

Најнови вести