Квотите на денот се одлични за педантните и суеверните обложувачи

Трите денешни натпревари од Квоти на денот се само за педантните обложувачи, а вкупниот коефициент изнесува 10.62.

Ако се подредат трите средби под коефициент, тоа би изгледало 2.10, 2.20 и 2.30, нешто што е одлично за суеверните, но и за педантните обложувачи. Најмалата квота е за да видиме од еден до три погодоци во двете полувремиња на средбата меѓу Валенсија и Бетис.

Средната важи за триумф на Ливерпул на гостувањето кај Астон вила, како и тоа да паднат од три до шест погодоци. Најголемата квота е за Барселона да даде од еден до три погодоци во двете полувремиња против Селта Виго.

- Оглас -

Најнови вести