Ленард немаше милост кон Далас, ќе има седми меч во историската серија во НБА лигата (Видео)

Блескав меч на првата ѕвезда на ЛА клиперс

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *