Личен е Супер типот на Sport Life, топ-џокер за денеска е победа на Македонија (Фото)

Убаво изгледа Супер типот на Sport Life кога во одбраните натпревари со зголемени коефициенти ги има нашите репрезентации и клубови.

Токму денеска е таков случај и во понудата од 16 натпревари од различни спортови вклечен е и ракометниот меч од ЕП меѓу Македонија и Црна Гора.

И тоа со зголемен коефициент од 1.60 за победа на нашата репрезентација, што е убава можност да се обложите со убав џокер за добитни тикети во Sport Life и да навивате за успех на избраниците на Крил Лазаров од 18 часот.

Привлечно е и дербито во Англија меѓу Манчестер сити и Челзи со понуда во Супер типот со пет различни варијанти на игри, сите со зголемени коефициенти, а има и ушпте многу фудбал, ракомет, НБА кошарка, мечеви од НХЛ и НФЛ…

 

 

 

- Оглас -

Најнови вести