Ливерпул го чека првиот триумф во 2019 година

„Црвените“ на Јирген Клоп не ја започнаа најдобро Новата година, порази од Сити и Вулверхемптон во Премиер лигата, односно ФА Купот, но денес ќе му дојде крајот на „црната“ мини-серија

Слични вести...