Лоши вести од Букурешт, Романија води против Ерменија со 1:0 (Видео)

По првото полувреме, резултат што не ни одговара на дуелот на нашите ривали во битката за второто место во Ј групата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *