Лудило: Бензема навреме ги разбуди Галските петли, кои направија ѓаволски пресврт (Видео)

Франција беше невидлива 60 минути, а потоа покажа зошто е светски шампион, имаа помош и од ВАР.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *