Македонија ќе нападне со млади сили, Адеми со кам-бек во стартниот тим

Јаховиќ и Ракип на клупата за резерви, а играчот од средниот ред се враќа во почетниот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *