Македонците доминираат на трибините и им даваат огромна поддршка на фудбалерите (ФОТО)

На натпреварот во Вадуц, нашите навивачи се во поголем број од домашните

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *