Македонците и Украинците вчера слетаа во Букурешт, а Австријците – во Инсбрук

Нашиот прв ривал на ЕП се подготвува тајно и дома, во Букурешт ќе пристигне дури в сабота.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *