Малер во среќен момент: Маркињос погоди за 2-0 против Баерн, па се повреди (видео)

Минута радост и тага за капитенот на ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *