Манасков не знае поинаку – Атрактивен гол од зад грб против Загреб (Видео)

Нашиот репрезентативец постигна 4 гола во победата на Веспрем против Загреб со 36:28, едниот од нив најубав на мечот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *