Манчестер оди кон ЛШ, но скапата одбрана му беше изработена за сите пари (Видео)

Мегваер и Де Хеа виновни што Борнмут им даде гол кој Јунајтед не смееше да го прими, но нападот ги поправи грешките.

Слични вести...