Манчестер сити објави колкави му биле финансиските загуби за минатата сезона

Во пресрет на дуелот со Борусија Дортмунд, објавен финансиски извештај.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *