Мане го нокаутираше противникот, ВАР-системот остана „слеп“ (Видео)

Дали имаше судиски превид на почетокот на дербито на „Енфилд роуд“?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *