Мерцедес немаше конкуренција ни на квалификациите во Силверстоун

Сребрените стрели доминираа и на патеката „сребрен камен“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *