Меси и Мбапе го одбележаа полувремето, (регуларен) гол се чека во Будимпешта

Со по еден погодок двете големи ѕвезди на Барса и ПСЖ најавија дека спектаклот на „Камп ноу“ ќе се одвива според очекувањата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *