Експресно стигна одговор од Мбапе и најави нова голеада на „Камп ноу“ (видео)

Светците за помалку од пет минути се вратија во игра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *