Меси и Нејмар ќе бидат во составот на ПСЖ за следниот меч

Светците и без двете најголеми ѕвезди вчера лесно победи, а Покетино најави дека следниот дуел може да биде посебен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *