Мијатовиќ му донесе прва голема победа на Мираковски како тренер

Неверојатна драма во „Градски парк“ и победа на Работнички над Гостивар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *