Милевски: Нема откажување од борбата за второто место во групата

Ѝ благодарам на публиката и им се извинувам за играта во второто полувреме, но не заслуживме толку висок пораз, порача селекторот по мечот со Германија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *