Многу лоша вест за Јувентус, Баерн, Сити и Барселона поврзана со Лигата на шампиони

Гигантите нема да добијат „милост“ од УЕФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *