Модриќ го надмудри живиот ѕид на Словаците во кој имаше и легнат фудбалер (Видео)

Лука најде дупка таму каде што се чинеше дека ја нема и даде гол од слободен удар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *