Му фатија сеир на Нејмар, ја освои Златната топка за глумење повреди

Алисон Бекер е најдобар голман, Матајс де Лихт најдобар млад играч, а Нејмар е добитник на наградата за фудбалер што најдобро глуми повреди.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *