Му поништија три гола, но се заинаети, па постигна и регуларен гол (Видео)

Капуто можеше да се прослави, Бугарин испиша историја за Специја, Србин постигна мајсторски гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *