Мурињо: Кога, ако не сега до европскoто злато?

Португалскиот стратег кажа кој е негов фаворит за освојување на европската титула.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *