Мурињо слави огромен јубилеј и Рома едноставно мора да победи !

Дуелот на Римската волчица против Сасуоло ќе биде посебен за португалскиот стратег

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *