Мурињо во негов стил: Бевме подобри, но судијата му помогна на Лацио да победи

Португалецот секогаш наоѓа некој друг виновник кога ќе загуби важен меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *