Мужиков се занесе – Стартот над Ристевски беше брутален (Фото)

Еден од најискусните играчи на Казахстан заборави дека се работи за пријателски меч и за среќа не го повреди нашиот дефанзивец

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *