МВП Јанис како еклипса, со „50-ка“ ги уништи Сонцата, Милвоки седна на НБА-тронот по пола век! (видео)

Вредеше да се чека 50 години за втора титула во клупската историја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *