МВП Јокиќ не можеше сам, Феникс пак го преслуша Денвер (видео)

Сонцињата го одбранија домашниот терен во првите два меча од серијата, дури сега е јасно колку Мареј им недостасува на Нагетси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *