Никелот не е скап за Аеродромци – МЗТ Скопје води со 2:0 против кавадарчани

Во Гевгелија, скопјани победија со 95:91

Слични вести...

1 Response

  1. Miki напиша:

    Kako ne Vi e sram da ne napisheme za sudiite koj od Himalaite se gleda deka imaat naredba da vo odredeni momenti sudat za MZT ( GRNE PLACKO) NOGA
    od Avioni i faul kosh vo napad

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *