На еден од најдобрите европски тренери не му е проблем да чисти снег

Човекот има 75 години, но ја фати лопатата и придонесе да нема одложување на мечот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *