На Вардар му се насмевнува 11-тата титула

Вардарци побегнаа на 10 бода пред најблискиот конкурент, Работнички и Борец газат, па дури седум тима ќе се борат за опстанок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *