Надал лут: Вимблдон не го цени постигнатото на тенисерите во тековната сезона

Поради посебниот начин на рангирање, Шпанецот нема да биде втор носител на следниот Гренд Слем

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *