Најава за новата сезона во Ла Лига – Шпанските октоподи бранеа импресивно, Србин ја има најдобрата одбрана

Српскиот дуел меѓу Урош Рачиќ и Марко Дмитровиќ ја донесе најдобрата одбрана во шпанското првенство лани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *