Најпознатата голферка се омажи со син на НБА-икона (Фото)

Мишел Ви му кажа ДА на директорот на Голден стејт вориорс, а имаше многу познати лица меѓу гостите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *