Наполи има проблем, Зјелински е позитивен на ковид-19

Иако првичното тестирање по мечот со Џенова покажа дека нема заразени, сепак, второто тестирање потврди дека полскиот репрезентативец и еден член на клубот имаат симптоми на корона-вирус.

Слични вести...