Навивачите на Сити и Челзи со тупаници среде раскрсница се загреваа за финалето (видео)

Физичка пресметка во Порто меѓу навивачите на двата финалисти во ЛШ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *