Нема потенцијален репрезентативец кој не сака да игра на ЕП, гинат за да се докажат кај селекторот

На мини тренинг-кампот се присутни фудбалери од домашниот шампионат и неколкумина кои играат во странство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *