Ноле сега има отворен пат да го сруши рекордот на Сампрас, кој остана само сон за Федерер

Србинот не играше на Индијан Велс, но имаше причини за радост.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *