Од МЗТ Скопје најавуваат: Одиме на освојување на сите трофеи!

Утре во „Јане Сандански“ гостува Слобода Тузла, а од клубот најавуваат атак на сите титули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *