Од Зидан зависи – Вечер може да падне кралскиот рекорд што го имаа Касилјас, Раул и Камачо

Ако тренерот на Реал му даде шанса да игра против Сосиедад, 20-годишното крило ќе биде најмладиот фудбалер во богатата клупска историја со 100 настапи.

Слични вести...