ОДЛИЧЕН ПОТЕГ: Фемили Аеродром му посвети графит на Коби Брајант (Фото)

Во аеродромските срца секогаш ќе има место за ваков тип на шампиони, е само една од пораките посветени на легендарниот кошаркар

Слични вести...