Официјално: Пирло доби отказ, наскоро промоција на Алегри

Италијанската фудбалска легенда по само една сезона ја заврши авантурата на клупата на Јувентус

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *