Огромна загуба и трагедија – Почина 19-годишниот мотоциклист Џејсон Дупасквер

За жал по стравичниот пад вчера на квалификациите во Мото 3 серијата младиот Швајцарец не ги преживеа тешките повреди

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *