Пандев ја предводи четата, Словенците утре ќе ја почувствуваат европската Македонија (фото)

Денешниот тренинг одработен максимално, следува контролен против Словенија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *