Парехо: Жал ми е за сите што беа во Милано, од Коронавирус се заразија и над 3 илјади навивачи на Валенсија

Капитенот на Лилјаците се надева дека ситуацијата со Коронавирусот што разорно ја погоди Шпанија и особено Валенсија наскоро ќе стивне.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *