Пијан судија паѓаше на мраз за време на хокеарски натпревар (Видео)

Судијата се „начукал“ по кавга со неговата девојка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *